Сьогодні, 23 Листопада 2017
14.11.2017
264
0

Про догани та гарячу лінію

Блогер Олександр Рудоманов продовжує тему бюджетної плівки у Каховській ЦРЛ, яку продавали пацієнтам. За його підрахунками, мова йде про 75 тисяч гривень.

«Близько 75 тисяч гривень привласнили на "благодійний фонд" чиновники Каховської ЦРЛ у 2017 році…Як бачимо по вересень було витрачено 1500 рентген-плівки, що помножено на 50 гривень, становить близько 75 тисяч  грн.», - написав він у своєму пості у Фейсбук.

Блогер нагадав - за державні кошти в поліклініку було закуплено рентген-плівку. Разом з тим, пацієнтів змушували писати розписки на "благодійні внески" у розмірі 50 гривень або ж йти купувати в сусідню аптеку.

Читайте також: Розслідування блогера - У Каховському районі наче нічого не сталося

За його словами, правоохоронці, розслідуючи справу, не звертають увагу на  внески у благодійний фонд – куди саме йдуть гроші з них.

«На жаль, місцеві чиновники роблять упор на другу схему, забувши про першу схему. Адже у другій схемі, скоріш за все було замішане вище керівництво лікарні. Працівники поліції розслідують першу схему за ст. 190 ч.2.», - переконаний блогер.

Він сподівається, що службове  розслідування знайде винних осіб і в цій схемі.

«Зараз по 214 ст. КПК написана заява про вчинення злочину від  нардепа Андрія Іллєнко до Головне управління Національної поліції в Херсонській області та Каховської місцевої Прокуратури. Також на цю подію, хотілося б звернути увагу прокурора області Тригубенка Віталія», - написав Рудоманов.

Читайте також: Завідуюча рентгенологічної служби Каховської ЦРЛ отримала догану 

Він також підкреслює, що так і не дочекався публічної реакції міського голови Каховки та голови РДА.

«У Андрія Дяченка та Валерія Салтикова немає важелів впливу,але публічну позицію все одно хотілося б почути, щодо корупції. Окремо від себе хочу зазначити. Що така банальна побутова корупція, до якої всі звикли - може стати заробітком для головних лікарів та завідуючих відділеннях у великих та особливих великих розмірів», - пише блогер.

Читайте також: Благодійні схеми лікарні Каховки - розслідування блогера

Про службові розслідування та  інформаційні листи

Також він повідомив  - лише після депутатського звернення в Каховській ЦРЛ вивісили оголошення з гарячими лініями, куди можуть пацієнти скаржитися.

У відповіді на депутатське звернення також  відзначається -  було призначено службове розслідування з приводу упорядкування розподілу плівки для обстеження хворих в амбулаторних умовах. Догани отримали заврентгенодіагностичної служби Каховської ЦРЛ та в.о.завідуючий поліклініки. 

црр

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

13.11.2017
1117
0
Фоторепортаж
У Херсоні обрали королеву міста
17.10.2017
1022
0
Спецрепортаж
Херсонський Jazz Band зіграв для "Барсуків"

ТОП-Новини

наверх

Підписатись на новини

Підписатись на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину