Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2019
14.11.2017
590
0

Про догани та гарячу лінію

Скандал навколо бюджетної плівки - блогер про реакцію місцевої влади

Блогер Олександр Рудоманов продовжує тему бюджетної плівки у Каховській ЦРЛ, яку продавали пацієнтам. За його підрахунками, мова йде про 75 тисяч гривень.

«Близько 75 тисяч гривень привласнили на "благодійний фонд" чиновники Каховської ЦРЛ у 2017 році…Як бачимо по вересень було витрачено 1500 рентген-плівки, що помножено на 50 гривень, становить близько 75 тисяч  грн.», - написав він у своєму пості у Фейсбук.

Блогер нагадав - за державні кошти в поліклініку було закуплено рентген-плівку. Разом з тим, пацієнтів змушували писати розписки на "благодійні внески" у розмірі 50 гривень або ж йти купувати в сусідню аптеку.

Читайте також: Розслідування блогера - У Каховському районі наче нічого не сталося

За його словами, правоохоронці, розслідуючи справу, не звертають увагу на  внески у благодійний фонд – куди саме йдуть гроші з них.

«На жаль, місцеві чиновники роблять упор на другу схему, забувши про першу схему. Адже у другій схемі, скоріш за все було замішане вище керівництво лікарні. Працівники поліції розслідують першу схему за ст. 190 ч.2.», - переконаний блогер.

Він сподівається, що службове  розслідування знайде винних осіб і в цій схемі.

«Зараз по 214 ст. КПК написана заява про вчинення злочину від  нардепа Андрія Іллєнко до Головне управління Національної поліції в Херсонській області та Каховської місцевої Прокуратури. Також на цю подію, хотілося б звернути увагу прокурора області Тригубенка Віталія», - написав Рудоманов.

Читайте також: Завідуюча рентгенологічної служби Каховської ЦРЛ отримала догану 

Він також підкреслює, що так і не дочекався публічної реакції міського голови Каховки та голови РДА.

«У Андрія Дяченка та Валерія Салтикова немає важелів впливу,але публічну позицію все одно хотілося б почути, щодо корупції. Окремо від себе хочу зазначити. Що така банальна побутова корупція, до якої всі звикли - може стати заробітком для головних лікарів та завідуючих відділеннях у великих та особливих великих розмірів», - пише блогер.

Читайте також: Благодійні схеми лікарні Каховки - розслідування блогера

Про службові розслідування та  інформаційні листи

Також він повідомив  - лише після депутатського звернення в Каховській ЦРЛ вивісили оголошення з гарячими лініями, куди можуть пацієнти скаржитися.

У відповіді на депутатське звернення також  відзначається -  було призначено службове розслідування з приводу упорядкування розподілу плівки для обстеження хворих в амбулаторних умовах. Догани отримали заврентгенодіагностичної служби Каховської ЦРЛ та в.о.завідуючий поліклініки. 

црр

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину