Pik
Сьогодні, 14 Ноября 2018
04.07.2018
181
0

Близько 150 студентів з усієї України завітали до Херсонщини на молодіжний форум

Близько 150 студентів з усієї України завітали до Херсонщини на молодіжний форум

Сьогодні, 04 липня, на Херсонщині завершився чотириденний Всеукраїнський молодіжний форум Student Education Wave Forum TAVRIA 2018, мета якого - розвиток лідерського потенціалу студентської молоді, підвищення рівня знань учасників у питаннях забезпечення якості вищої освіти та обміну досвідом громадської діяльності. Про це ПІК повідомили у прс-службі Херсонський ОДА

У рамках святкування Дня молоді у форумі взяли участь близько 150 студентів з усієї країни. Їм продемонстрували презентації онлайн-порталів неформальної освіти, заохотили до участі в сучасних освітніх програмах, тренінгах від членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Також студенти обговорили законопроект «Про освіту».

Цього раз говорили про Університетську та позауніверситетську освіту: як поєднати непоєднуване? Слухали про міжнародну діяльність, яка може бути корисна студентам. Працювали над питанням: Як зробити двіжовий якісний орган студентського самоврядування.

Довідково. Молодіжний форум Student Education Wave Forum TAVRIA  2018 проводиться в рамках обласної програми «Молодь Херсонщини» на 2017-2021 роки.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину