Pik
Сьогодні, 07 серпень 2020
25.03.2019
994
0

ХОСПІСу потрібна допомога

Благодійники збирають кошти на допомогу ХОСПІСу

Фонд громади міста Херсона “Захист” розпочав збір коштів на придбання меблів та матраців, передає ПІК з посиланням на сайт Фонду

- В Херсоні медичний заклад паліативної допомоги  «ХОСПІС» має усього 50 ліжко-місць, а за даними обласного департаменту охорони здоров'я такої допомоги потребує більш як 2 тисячі херсонців, - йдеться у повідомленні. - Рішенням обласної ради відкривається друге відділення ще на 50 місць.У приміщенні (600 кв.м.) обласна влада здійснила капітальний ремонт. Але на придбання функціональних ліжок у відділення для особливо важких, ліжачих хворих, бюджетних коштів не вистачає. Тож відділення сьогодні обладнане б\у панцирними ліжками й немає жодного протипролежневого матрацу. Створення умов для таких хворих буде невідомо коли, а люди, які підуть раніше за нас, мають право на нормальні умови у можливо останні свої дні. Тож допомога у обладнанні цього відділення хоча б десятьма двосекційними функціональними ліжками та десятьма протипролежневими мартацами є терміновою та невідкладною.

Ти можеш допомогти! Як? 

Скористуйся кнопкою "пожертвувати" на сайті Фонду "Захист" - на сайте Фонда - http://zahyst.ks.ua/, вкинь свою пожертву у скриньку нашого Фонду у будь-якому супермаркеті ФРЕШ, скористуйся терміналом "Банку інвестицій та заощаджень", який - у Єдиному вікні у будівлі міської ради, завітай до Фонду та внеси благодійний внесок готівкою за касовим ордером, перерахуй свою допомогу на банківський рахунок  :

отримувач - БО ФГМХ "Захист"

ПАТ  Банк „Інвестицій та заощаджень“

МФО 380281

Рахунок  N 260058034601

ЄДРПОУ  26347439

Призначення: благодійна допомога на хоспіс

 

Розширення можливостей паліативної допомоги за рахунок відкриття нового відділення хоспісу й збільшення на 100% ліжко-місць надасть змогу отримувати таку медичну послугу удвічі більшому числу хворих. А створення для них умов: лікування на спеціальних медичних функціональних ліжках, обладнаних протипролежневими матрацами, допоможе ефективно  полегшити страждання невиліковно хворих.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину