Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
28.07.2016
167
0

Бюджетна комісія облради визначилась з пріоритетами фінансування

Бюджетна комісія облради визначилась з пріоритетами фінансування

На сьогоднішньому засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку розглядалося питання розподілу коштів за підсумками виконання обласного бюджету у 1 півріччі.

Про це у фейсбук повідомляє Херсонська обласна рада. 

«За перше півріччя ми отримали в обласний бюджет додатково 30,9 млн гривень», - відзначила директор Департаменту фінансів ОДА Наталія Вітренко. Але потреби області значно більші, тому постійна комісія визначається з пріоритетами.

Голова комісії Василь Федін зазначив, що на засіданні визначились з потребами, на які першочергово потрібні кошти.

«Сьогодні ми визначили для себе три основні напрямки. У першу чергу, це питання охорони здоров'я, адже мешканці області опинилися в ситуації, коли багатьом необхідна допомога.

Друге - це освіта. У нас є велика проблема з фінансуванням закладів професійно-технічної освіти. Ми розуміємо, що на освіті економити не можна.

І третій напрямок - інфраструктура. Говорити про стан доріг в області не будемо - ми бачимо, вони в дуже поганому стані.

І, виходячи з цих трьох пріоритетів ми, власне, і побудували свою роботу. Працювали дуже продуктивно, результати роботи я залишився задоволений», - відзначив голова постійної депутатської комісії.

Наразі комісія визначила пріоритети. Члени комісії обговорять це питання з виборцями, у фракціях. Також висловить своє бачення ОДА. І після цього бюджетна комісія повернеться до розгляду питання на наступному засіданні

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину