Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
16.08.2016
217
0

Бюджетна комісія облради підтримала питання інформаційної безпеки

Бюджетна комісія облради підтримала питання інформаційної безпеки

Сьогодні пройшло засідання постій комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, повідомляє в фейсбук Херсонська обласна рада. Одним з питань, яке розглянули депутати, була інформація від Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики ОДА щодо заходів з виконання програми розвитку інформаційного простору херсонської області на 2015 - 2016 роки, в тому числі і заходів з інформаційної безпеки області та їх фінансування у 2016 році.

Як зазначила директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики ОДА Ольга Савенко, є необхідність у додатковому виділення коштів за рахунок перевиконання дохідної частини в рамках програми, яка була прийнята депутатами ще на початку року.
Зокрема, за словами О.Савенко не було виділено коштів з обласного бюджету на популяризацію Дня незалежності України, на книговидання в області та підтримку місцевих авторів й конкретних технічних заходів з інформаційної безпеки.

Ольга Савенко розповіла, що побудова нової вежі, яка вже запланована в Генічеському районі, висотою не менше 150 метрів, з необхідним устаткуванням замість втраченої в Красноперекопську коштує близько 4 млн грн.
«Розуміючи, що таке навантаження на обласний бюджет досить велике, Департаментом була проведена робота з пошуку відповідних державних програм та можливих інвестицій. Було знайдено інвестора, який спроектував побудову вежі згідно з необхідністю області, а також відновлення мовлення на Крим», - розповіла Савенко.
Вона додала, що є необхідність фінансування з обласного бюджету трансляції сигналу, який зараз здійснюється з передавачів інвестора в тестовому режимі на територію Генічеського району. «Кошти необхідні лише для компенсації за обслуговування роботи передавачів, адже інвестор поки ще не отримав потенційного платника - ліцензіатів, які мають виграти конкурс. Сума за місяць складає близько 5 тис. грн. за трансляцію з одного передавача, - запевнила Ольга Савенко. - Просимо розглянути можливість не відключати тестове мовлення вже на трьох існуючих передавачах, а саме компенсувати витрати за електроенергію».

Голова постійної комісії облради Василь Федін та члени постійної комісії підтримали дане звернення, прийнявши рішення про виділення фінансування для компенсації за обслуговування роботи передавачів.
«Потрібно підтримати це звернення, адже жителі Генічеського, Каланчацького та Чаплинського району повинні мати змогу слухати українське радіо», - підкреслив депутат облради Юрій Сидорець.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину