Pik
Сьогодні, 27 Февраля 2021
24.02.2020
809
0

Бюджетна комісія розглянули близько 50 питань порядку денного

Бюджетна комісія розглянули близько 50 питань порядку денного

21 лютого, відбулось 49-те засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів - повідомляють у прес-службі Херсонської облради.

У рамках роботи депутати обласної ради розглянули близько 50 питань фінансового характеру. Серед найголовніших – зміни до обласного бюджету Херсонщини на 2020 рік, який було прийнято на ХХХІ сесії обласної ради VІІ скликання 20 грудня 2019 року.

У зв’язку з реорганізацією існуючих та створенням нових структурних підрозділів обласної державної адміністрації було внесено відповідні зміни до бюджетних документів.

Також члени комісії підтримали внесення змін до декількох обласних програм: програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2020 рік, програми розвитку культури і духовності в Херсонській області на 2019-2020 роки, обласної цільової програми сприяння розвитку громадського суспільства на 2017-2020 роки, комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2019-2023 роки.

Позитивний висновок від бюджетної комісії отримали і керівники спортивних закладів та громадських організацій. Так, фінансову підтримку для забезпечення сталого функціонування олімпійських видів спорту з обласного бюджету отримають: Херсонська школа вищої спортивної майстерності, Херсонське вище училище фізичної культури, Херсонська обласна організації ФСТ «Спартак», ДЮСШ з боксу Херсонської обласної організації ФСТ «Україна», Херсонський обласний центр олімпійської підготовки з гандболу.

Також профільна комісія підтримала всі депутатські звернення, проте задоволення фінансової частини цих питань відбуватиметься за наявності фінресурсу в обласному бюджеті.

Нагадаємо, 28 лютого о 10:00 годині відбудеться ХХХІІ сесія Херсонської обласної ради VІІ скликання.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину