Pik
Сьогодні, 17 Июля 2019
23.10.2018
354
0

Бюджети громад не наповнюються, бо місцева влада не хоче сваритися з бізнесменами – Сергій Хлань

Бюджети громад не наповнюються, бо місцева влада не хоче сваритися з бізнесменами – Хлань

Місцевій владі дають і ресурс, і інструмент для наповнення бюджету громад, проте вона не бажає сваритись з місцевими впливовими бізнесменами і коштів не вистачає. Про це написав у Фейсбук нардеп від Херсонщини Сергій Хлань, передає ПІК.

«Ми зараз вивчаємо бюджет на 2019 рік и виникають питання по місцевим бюджетам - не вистачає грошей. Почали розбиратися і виявляється, що місцева влада просто не працює по наповненню свого бюджету Громадам далі повноваження, але ними мало хто користується тому що… не бажають сваритись з місцевими впливовими бізнесменами», - написав Хлань.

«Не впроваджують податки в тому числі на землю та нерухомість, адже місцевим главам важливіше зберегти з бізнесменами дружні стосунки, час від часу звертаючись до них по спонсорську допомогу, ніж змусити їх сплачувати податки. Місцевій владі дають і ресурс, і інструмент, проте ними не дуже й хочуть користуватись», - пише нардеп.

«Наприклад невеличке село з 800 мешканцями в Новотроїцькому районі, має 16 тис га зрошення, але щорічно втрачає (!) 16 млн гривень! Навіть не уявляю, що з села можна було б зробити з таким бюджетом…І що з цим робити?», - запитує Сергій Хлань.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину