Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
01.10.2019
376
0

Бюджет Херсонщини поповнився на 108 мільйонів гривень від реалізації алкоголю і тютюну

Бюджет Херсонщини поповнився на 108 мільйонів гривень від реалізації алкоголю і тютюну

З початку року херсонці-платники акцизного податку поповнили бюджет Херсонщини на 108,1 млн. гривень,- проінформувала прес-служба ГУ ДПС області,- передає ПІК.

Від зазначеної суми надійшло 93,4 млн. грн. акцизного податку з реалізації та 14,7 млн. грн. - плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Наразі в Херсонській області діяльність у сфері роздрібної торгівлі підакцизними товарами здійснюють 2675 суб’єктів господарювання. Для роздрібного продажу алкогольних напоїв вони придбали 3283 ліцензій, а тютюнових виробів – 2073.

Оптовий ринок області складають 10 представників бізнес середовища, які отримали 8 ліцензій на право оптової торгівлі алкогольними напоями та 5 – сидром і перрі.

Нагадаємо: суб’єкти підприємницької діяльності можуть здійснювати торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами лише за наявності відповідної ліцензії. Аби отримати ліцензію суб’єкт господарювання має звернутися з відповідними заявою та документами до Центрів обслуговування платників за місцем провадження торгівельної діяльності або до Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 75.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину