Pik
Сьогодні, 01 Квітня 2020
04.01.2019
537
0

Бюджет участі: у Херсоні збереться координаційний комітет

Бюджет участі: у Херсоні збереться координаційний комітет

У Херсоні 11 січня відбудеться перше засідання Координаційного комітету з питань громадського бюджету, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт міськради.

Перше засідання Координаційного комітету з питань громадського бюджету у Херсоні відбудеться 11 січня об 11.00 у малому залі міської ради.

Нагадаємо, 21 грудня на сесії міської ради затвердили склад Координаційного комітету, куди увійшли 32 особи. Серед них депутати міської ради, члени громадських організацій та представники виконавчих органів міської ради.

28 серпня на сесії депутати Херсонської міської ради затвердили Положення про громадський бюджет у Херсоні та Міську цільову програму «Громадський бюджет у місті Херсоні на 2018-2022 роки» (його ще називають бюджетом участі – ред.).

До цього часу Херсон залишався останнім обласним центром в Україні, де ще не функціонував бюджет участі

Для довідки. Голова і секретар Координаційного комітету обираються на першому засіданні з числа членів Координаційного комітету. Секретарем Координаційного комітету обирається представник виконавчих органів міської ради.

Координаційний комітет з питань громадського бюджету – колегіальний, постійно діючий консультативний орган, створений рішенням Херсонської міської ради, який координує процес здійснення та функціонування громадського бюджету, забезпечує дотримання вимог Положення про громадський бюджет у місті Херсоні, контроль за відбором проектів для фінансування, їхнім виконанням та попередній розгляд звіту про виконання проектів, відібраних для фінансування з громадського бюджету.

 Читайте також: 

Хто в країні господар: куди йдуть податки херсонців

У Херсоні сформують Координаційний комітет з питань Громадського бюджету

У Херсона з'явився бюджет участі

Міський голова Каховки розповів про "Бюджет участі"

Останні в Україні - чому в Херсоні немає бюджету участі 

 

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину