Pik
Сьогодні, 10 Июля 2020
05.05.2019
354
0

Бізнес-спільнота Херсонщини зібрала до зведеного бюджету майже 2,4 мільярда гривень

Бізнес-спільнота Херсонщини зібрала до зведеного бюджету майже 2,4 мільярда гривень

Протягом січня - квітня 2019 року від бізнес - спільноти Херсонщини до зведеного бюджету надійшло 2390 млн. грн. податків і зборів, повідомляє Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, передає ПІК.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на    17% або на 347 млн. гривень.

З цьогорічних надходжень 996 млн. грн. надійшло до державної казни на загальнодержавні потреби. Місцеві скарбниці херсонського краю отримали 1394 млн. грн., які будуть спрямовані на вирішення соціально-економічних потреб місцевих громад регіону. Це більше на 220 млн. грн. податків та зборів ніж торік.

Також бізнесмени - роботодавці Херсонщини на 22% або 226 млн. грн. збільшили сплату єдиного соціального внеску та протягом 4 місяців спрямувала 1268 млн. грн. ЄСВ на казначейські рахунки області.

Зростання надходжень до зведеного бюджету - результат спільної роботи фіскального відомства та суб’єктів господарювання всіх форм власності Херсонщини. Державні службовці запроваджують інноваційні методи адміністрування податків та електронних сервісів обслуговування, а платники проявляють високу громадянську свідомість у сплаті податків.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину