Pik
Сьогодні, 25 Травня 2020
02.04.2020
305
0

Бізнес-спільнота Херсонщини зібрала до зведеного бюджету 2 мільярди гривень

Бізнес-спільнота Херсонщини зібрала до зведеного бюджету 2 мільярди гривень

За 3 місяців поточного року від бізнес-спільноти Херсонщини до зведеного бюджету надійшло 1984,4 млн. грн. податків і зборів. У порівнянні з тогорічним періодом надходження зросли на 11 відс. або на 198,2 млн. грн. податків та зборів. 

Із цьогорічних надходжень 856,6 млн. грн. надійшло до державної казни на загальнодержавні потреби. Місцеві скарбниці херсонського краю отримали 1127,9 млн. грн., які будуть спрямовані на вирішення соціально-економічних потреб місцевих громад регіону. Це більше на 107,8 млн. грн. податків та зборів ніж торік.

За I квартал 2020 року надходження платежів, які затверджені розписом доходів місцевих бюджетів Херсонщини та контролюються податковою службою області, виконано на 105 відс., показник перевищив встановлене завдання на 54,5 млн. грн. податків та зборів.

Також бізнесмени - роботодавці Херсонщини на 10,3 відс. або
94,9 млн. грн. збільшили сплату єдиного соціального внеску та протягом 3 місяців спрямували 1019 млн. грн. ЄСВ на казначейські рахунки області.  

Зростання надходжень до зведеного бюджету - результат спільної роботи фіскального відомства та суб’єктів господарювання всіх форм власності Херсонщини. Державні службовці запроваджують інноваційні методи адміністрування податків та електронних сервісів обслуговування, а  платники проявляють високу громадянську свідомість у сплаті податків. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину