Pik
Сьогодні, 06 серпень 2020
21.03.2019
642
0

«Битва талантів» шукає своїх!

«Битва талантів» шукає своїх!

У цьому році конкурсу «Битва талантів», який традиційно проводиться в Херсоні з приходом справжньої південній весни, виповнюється 10 років!

За роки існування, кастинги «Битви талантів» відвідало 3000 учасників!
Сцена конкурсу бачила близько 900 номерів! А сумарна аудиторія глядачів перевищила 20 000 осіб!

Щорічні переможці за підтримки генерального партнера, туристичної компанії «П'ятий океан», побували в країнах Європи і біля берегів Середземного моря.

Ювілейна «Битва талантів» обіцяє стати найяскравішою з усіх бачених раніше! Вже сьогодні кількість поданих на конкурс заявок перевалило за сотню! Але організатори продовжують шукати кращих!

Якщо ти молодий, талановитий і відчуваєш в собі сили взяти участь в проекті - тобі сюди! «Битва талантів» приймає на кастинг не тільки музичних виконавців, танцюристів і спортсменів. Організаторам цікаві самі різні, самі унікальні здібності. Учасниками конкурсу в різні роки ставали дресирувальники собак, читці прози, фокусники, пародисти. Навіть діти, які на ходу перемножують в розумі п'ятизначні числа!

ЗВЕРНИ УВАГУ! Участь в «Битві талантів» БЕЗКОШТОВНА!

Головного переможця чекає ПОДАРУНОК-ПОДОРОЖ від туристичної компанії «П'ятий океан»! А також виступ на головній сцені Херсона в День Народження міста!


Кастинг відбудеться 22-23 березня в актовій залі Херсонського державного аграрного університету! Заявку на участь у відборі можна подати до 21 березня за посиланням

За більш детальною інформацією звертайся за тел. (099) 61-75-333.

Організатори проекту - громадська організація «Спектр.ЮА», за підтримки Управління молоді та спорту, Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Херсонської міської ради.

Генеральний спонсор «Битви талантів-2019» - благодійний фонд Садіяра Мамедова.

Сторінки «Битви талантів» в соціальних мережах:
Facebook: fb.me/bitvatalantiv.ks
INSTAGRAM: @bitva_talantov

Нагадаємо, що мета конкурсу «Битва талантів» - розвиток і заохочення талановитої молоді, створення умов для самореалізації, стимулювання і підвищення рівня культурної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції, популяризація серед молоді Херсонщини руху за підвищення культурного рівня.

Автор: Голубенко Олена

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину