Pik
Сьогодні, 19 Октября 2018
22.09.2017
157
0

Битва міських сайтів – хто крутіший

Битва міських сайтів – хто крутіший

На Херсонщині з офіційних сайтів міст області  найбільш технічно забезпечений сайт Каховки, найменш – Голої Пристані.

Про це свідчить відповідне дослідження стану демократії в Херсоні, Новій Каховці, Каховці, Олешках, Голій Пристані та в Скадовську, яке  провели експерти Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень, передає ПІК.

За технічною складовою сайти розподілилися наступним чином. На першому місці Каховка, яка має єдиний сайт, на якому реалізовані спеціальні можливості для людей зі слабким зором.

file_1

 

Друге місце посів сайт Херсонської міської ради, власне, за велику кількість наявних модулів та розподіленій системі пошуку НПА.

 

file_2

На третьому знаходиться сайт Олешківської міської ради, що відповідає базовим вимогам, однак має низку недоліків у вигляді активного захисту від копірайту та прихованої реклами.

file_3

 

З невеликим відставанням четверте місце займає сайт Скадовської міської ради. Основною проблемою сайту є його «незрілість», відповідно недостатня наповненість, незрозумілий графік роботи сайту та наявність «битих» тест-розділів.

file_4

П’яте місце посідає сайт Новокаховської міської ради з повністю відсутньою можливістю пошуку.

каховка

 

Останнє місто займає сайт Голопристаньскої міської ради, на якому відсутні модулі пошуку та здебільшого дані та продукти діяльності органу місцевого самоврядування. Новини про раду винесені на окремий ресурс.

пристань

У порівнянні з минулими роками, технічне забезпечення міських сайтів виросло в рази, відзначають експерти.  5 із 6 перейшли на нові конструкції, ввели необхідні за законом розділи. Здебільшого інтерфейс ресурсу зрозумілий, і дані піддаються завантаженню. Однак, загальної концепції «людино-доступного» інтерфейсу немає, нові блоки реалізуються не чином реструктуризації, а подовженням, шаруванням інформації у нескінченість. І лише один сайт з загалу підтримує спеціальні можливості для людей з вадами зору. Іномовні версії сайтів відсутні взагалі.

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину