Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
26.09.2016
140
0

Більше 40 проектів представлять Форуму «Таврійські горизонти»

Більше 40 проектів представлять Форуму «Таврійські горизонти»

Про це стало відомо сьогодні під час засідання організаційного комітету з питань підготовки до проведення Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», яке пройшло під головуванням очільника області Андрія Гордєєва.

Більше 40 проектів будуть продемонстровані у сфері в АПК, туризму, промисловості та транспорту.

У рамках панельної дискусії «Промисловість, транспортна інфраструктура, енергоефективність та їх інвестиційна привабливість» будуть презентовані проекти щодо реконструкції аеропорту «Херсон», створення спільного виробництва електробусів компанії «AZAD Group of companies» (Індія) з Херсонським механічним заводом. Також буде розглянуто питання будівництва порту у с.Станіслав Білозерського району для реалізації проекту «Шовковий шлях» сполученням ЕС-Україна-Грузія-Азія. У сфері енергоефективності буде представлено проекти: «Інвестиційна пропозиція по модернізації комунальних закладів Херсонської області за принципом енергосервісного контракту» та «Переведення котелень, що працюють на природному газі на використання твердопаливних котлів з киплячим шаром» та інші.

Під час панельної дискусії у сфері промисловості представлять 6 інвестиційних проектів, у тому числі інвестиційний проект «Індустріальний парк ХБК», який займає площу понад 48 га, та проект щодо модернізації Херсонського нафтопереробного заводу, що дасть можливість забезпечити 22% усіх потреб України в світлих нафтопродуктах найвищої якості.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину