Pik
Сьогодні, 05 Июля 2020
17.10.2019
227
0

Більше 50-ти сумнівних автівок виявлено при перереєстрації

Більше 50-ти сумнівних автівок виявлено при перереєстрації

У цьому році в територіальних сервісних центрах МВС в Херсонській області під час проведення реєстраційних операцій виявлено 39 транспортних засобів зі зміненими номерами кузова, 15 - з підробленими номерами двигуна, 5 - з підробленим свідоцтвом про реєстрацію і 3 викрадених авто, в тому числі 2 - за кордоном. Повідомляє регіональний сервісний центр МВС, передає ПІК.

Зазвичай, подібні ситуації трапляються під час перереєстрації автомобілів, придбаних на вторинному ринку шляхом оформлення довіреності.

Для того, щоб уберегти себе від покупки «сумнівного» авто, варто звернутися в зручний по розташуванню сервісний центр МВС для оформлення безкоштовного договору купівлі-продажу та перереєстрації автомобіля в присутності продавця та покупця. Адже алгоритм надання реєстраційної послуги передбачає проведення обов'язкового експертного огляду. А в разі виникнення сумнівів у достовірності ідентифікаційних номерів або документів, можна замовити ще і експертне дослідження автомобіля (ця послуга - платна і не є обов'язковою).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину