Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
05.07.2016
391
0

Білозерський район остаточно декомунізовано

Білозерський район остаточно декомунізовано

Голова Херсонської облдержадміністрації пыдписав розпорядження про перейменування 23 вулиць в Білозерці та селах Дар'ївка, Микільське, Понятівка, які не змогли перейменувати органи місцевого самоврядування.

Зокрема, в смт Білозерка перейменовано: вул.Карла Маркса на вул.Свободи, вул.Жовтневу на вул.Київську, вул. Медведева на вул. Георгія Скадовського, вул.Михайлевського на вул.Кооперативну, вул. Пролетарську на вул.Ярослава Мудрого, вул.Радянську на вул.Європейську, вул. Романа Вдовиченка на вул.Дмитра Яворницького.

Всього за період декомунізації в районі перейменовано 5 населених пунктів, 78 вулиць, провулків, площ, демонтовано 26 пам'ятників та пам'ятних знаків діячам та подіям тоталітарного режиму.

З переліком перейменованих населених пунктів, об'єктів топоніміки у населених пунктах (вулиць, провулків, площ), назви яких містили символіку комуністичного тоталітарного режиму Білозерського району, можна ознайомитися на сайті Білозерської райдержадміністрації, повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук «Придніпровська зірка».

 

 

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину