Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
23.02.2018
892
0

Білозерські бібліотеки отримали книги братів Капранових

Білозерські бібліотеки отримали книги братів Капранових

Під час свого дводенного візиту до Херсонщини відомі українські письменники та видавці брати Капранови завітали на зустріч зі старшокласниками Білозерського ліцею у Білозерці, повідомляє ПІК.

Доробок авторів настільки різноманітний, що їм є що презентувати навіть учнівській молоді. Звичайно, обговорили дослідження Капранових «Майдан. Таємні файли». Бо саме в лютому відбулися найстрашніші події, які призвели до загибелі Небесної сотні. Автори поспілкувалися з дітьми з приводу подій Революції Гідності, в яких, доречи, брали активну участь мешканці Білозерського району.

Але особливу увагу гості присвятили розповіді про книгу «Мальована історія Незалежності України». Така має бути у кожного старшокласника, бо це незамінний матеріал для підготовки до ЗНО з історії.

Як розповіли брати Капранови, ідея видати саме таку книжку виникла після розмови з одним із синів, який поскаржився на те, що важко вчити історію України, бо дуже багато князів, гетьманів та письменників, чиї прізвища складно запам’ятовуються. В результаті вийшов посібник, де в хронологічному порядку викладений матеріал з історією про кожну історичну постать, написану в літературному стилі. Кожен фрагмент ілюструється мапою з кордонами сучасної України та тими, які були на конкретний момент. Основні події викладені ще й у вигляді коміксів, щоб зацікавити молодшу аудиторію.

Організував візит відомих письменників до Херсонщини та, зокрема до Білозерки, Андрій Путілов, який ініціював проект з підтримки та популяризації української книги. Проект передбачає зустрічі відомих українських митців з громадськістю та передачу українських книжок до бібліотек. Отже читачі бібліотеки Білозерського ліцею та районної бібліотеки отримали книжки авторства братів Капранових, у тому числи «Мальовану історію Незалежності України».

Перебуваючи на Херсонщині брати Капранови зустрілися також зі студентами Аграрного та Державного університетів, з громадськістю у обласній бібліотеці для юнацтва імені Бориса Лавреньова.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину