Pik
Сьогодні, 29 Березня 2020
18.01.2018
885
0

Як Білозерська ОТГ вирішує питання проїзду пільговиків

Білозерська ОТГ запровадила талони для пільговиків

Наприкінці 2017 року здійснення пільгового перевезення на Білозерщині опинилося під питанням.
Як вирішили проблему пільгового перевезення у новоствореній Білозерській ОТГ, розповіла кореспонденту Білозерка.ua селищний голова Антоніна Чередник, передає ПІК.


- На останній сесії селищної ради ми прийняли програму соціально-економічного розвитку громади, в якій зокрема, вирішено питання щодо пільгового перевезення громадян. Орієнтуючись на успішну практику Музиківської ОТГ, ми запровадили талонну систему відшкодування пільгового перевезення окремих категорій громадян.

Із січня, як повідомила Антоніна Чередник, кожен пільговик може отримати чотири талони на місяць на дві поїздки до міста і в зворотньому напрямку. Виняток - хворі, яким потрібно через день їздити до Херсона за гемодіалізом.

- Для цієї категорії громадян передбачений індивідуальний проїзний квиток з фото, розповідає селищний голова. - Завдяки домовленості з перевізниками зовсім не платитимуть за проїзд учасники бойових дій: ветерани Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО.

На реалізацію цієї програми передбачили 200 тисяч гривень. Чи вдосталь цих коштів, говорити зарано. Висновки Білозерська селищна рада зробить на початку лютого, коли отримає звіт по використаним талонам від перевізників.

- На даний час за талонами звернулося понад 400 осіб. Спочатку року людей було дуже багато, сьогодні черги значно менші, - розповіла Антоніна Чередник. Отримати талон можна у селищній раді в понеділок, вівторок, четвер і п’ятницю з 8 до 17 години (обідня перерва з 13 до 14.00). З собою треба мати паспорт, посвідчення і його копію. Талони видають безпосередньо пільговику.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину