Pik
Сьогодні, 25 Березня 2019
17.06.2018
809
1

Бідність залишається найбільшою сільською проблемою – результати опитування в ОТГ

Бідність залишається найбільшою сільською проблемою – результати опитування в ОТГ

Херсонський офіс Мережі правового розвитку, який діє на базі Херсонської обласної організації Комітету виборців України, у квітні – червні провів пілотний моніторинг дотримання прав людини в об’єднаних територіальних громадах області, передає ПІК.

Для дослідження було обрано чотири громади різного типу: Виноградівська, Великокопанівська, Кочубеївська та Гладківська.

Результат опитування показав, що бідність залишається найбільшою сільською проблемою та джерелом порушень прав людини. Так, 37% учасників опитування, не можуть визначитись, чи добре, чи погано вони живуть, 36% – вважають умови свого життя поганими або скоріше поганими. І тільки кожен десятий оптимістично оцінює ситуацію.

При цьому майже половина учасників опитування не можуть звести кінці з кінцями, й у них викликають труднощі для придбання одягу чи взуття (49,3% опитаних). І лише 13% не відчувають матеріальних труднощів.

Новини по темі

 

Коментарі

КС, 17.06.2018
Щоб боротися з бідністю потрібно отримувати додану вартість. Тоді б селяни не за копійки здавали б свій врожай, наприклад, томатів а продавали б кетчуп.... Хоча про що це я, "навар" отримував би власник заводу а селянин як був з голою дупою так і залишився...

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину