Pik
Сьогодні, 25 Травня 2019
08.05.2019
133
0

Безпека на дорозі: поліцейські вчать школярів Правилам дорожнього руху

Безпека на дорозі: поліцейські вчать школярів Правилам дорожнього руху

Відділ комунікації поліції Херсонської області повідомляє про те як навчають дітей правилам безпеки на дорозі,- передає ПІК.
Працівники ювенальної превенції та груп реагування поліції проводять в школах уроки «Правила знаєш – біди уникаєш». Такі заняття вже пройшли у навчальних закладах Берислава, Скадовська, Білозерки, Верхнього Рогачика, Іванівки та Великої Олександрівки. За допомогою наочних матеріалів поліцейські нагадують дітям, як правильно переходити проїжджу частину на регульованих і нерегульованих пішохідних переходах, а також наголошують на необхідності використання в темний час доби світловідбивних флікерів.

   
Для маленьких пішоходів уроки проводяться в формі гри-вікторини, а зі старшокласниками розбирають питання адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. Поліцейські пояснюють дітям, наскільки важливо знати і дотримуватися правил безпечної поведінки на проїжджій частині, розповідають про неприпустимість використання навушників при переході проїжджої частини.
А для закріплення отриманої інформації молодші школярі під керівництвом поліцейських практикують правильний і безпечний перехід проїжджої частини по нерегульованому пішохідному переходу.
- Проведення таких уроків дозволяє покращити рівень знань школярів з дорожньої безпеки, а також зменшити дорожньо-транспортні пригоди за участю дітей, - зазначає начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину