Pik
Сьогодні, 02 Березня 2021
15.11.2019
896
0

"Безпечна вода для Херсона": як реалізовуватимуть проект Херсонводоканалу

"Безпечна вода для Херсона": як реалізовуватимуть проект Херсонводоканалу

У міськраді обговорили етапи реалізації проекту "Безпечна вода для Херсона". Про це повідомляє прес-служба Херсонської міськради.

Нагадаємо, Херсонводоканал вперше в Україні виграв безповоротний безвідсотковий  грант 100 тис. євро на реалізацію «твердого проекту». Ним передбачено встановлення обладнання із виробництва гіпохлориту натрію – речовини для знезараження питної води на одній з шести водопровідних станцій у Херсоні.

Нарада відбулася за участі міського голови Володимира Миколаєнка, його першого заступника Ігоря Козакова, представників профільних асоціацій Словаччини та України, проектно-консалтингових організацій Словаччини, а також членів групи муніципального та регіонального розвитку компанії «Deloitte».

Експерт-лектор з боку словацьких партнерів Ян Павлік, який презентував проект, відзначив, що він проходитиме у декілька етапів.

"Представники Херсонводоканалу уже відвідали Словаччину та ознайомилися із функціонуванням обладнання. Сьогодні ми приїхали до Херсона і, у свою чергу, також ознайомилися із роботою вашого комунального підприємства", - зауважив пан Павлік.

У ході презентації експерти поділилися досвідом вирішення інфраструктурних проблем, у тому числі і за рахунок інвестиційних коштів та ознайомили присутніх із технологією очищення води.

Загалом же у рамках впровадження проекту "Безпечна вода для Херсона" передбачені наступні кроки:

       1. Проведення практичних семінарів для представників Херсонського Водоканалу та Української асоціації Водоканалів (жовтень та листопад 2019).

  1.  Розробка проектної документації (лютий – квітень 2020 року).
  2.  Закупівля, монтаж, введення в експлуатацію технологічного обладнання (липень - листопад 2020 року).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину