Pik
Сьогодні, 28 Февраля 2021
23.11.2020
510
0

Безмасочників на Херсонщині вже штрафують на повну

Безмасочників на Херсонщині вже штрафують на повну

Носи медичну маску або плати. З минулої суботи, 21 листопада, поліція отримала право штрафувати громадян на місці за відсутність захисної маски в громадських місцях, або її неправильне положення на обличчі – під носом чи на підборідді. Тож за вихідні, 21 та 22 листопада, копи в нашій області склали 58 таких постанов про порушення карантинного режиму. Могли б і більше: адже «безмасочників» у кафе, в магазинах чи на ринках ходить чимало. Та метою в даному випадку служить не кількість протоколів, а можливість переконати громадянина у необхідності дотримуватися карантинних приписів.

«Якщо у відповідь на зауваження правоохоронців людина вдягає маску, чи надає їй правильне положення, а не вступає в дискусію, інцидент можна вважати вичерпаним. Та якщо й після зауваження громадянин відмовляється від носіння маски, виписують постанову про штраф», — пояснює заступник начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції Херсонщини Ярослав Шанько.

Окреме питання – про суму фінансових санкцій. Вона складає від 170 до 255 гривень, але херсонці не можуть зрозуміти, в яких випадках призначають меншу суму, а в яких більшу. Чітких критеріїв оцінки тут немає. «Розрив у санкціях визначається поліцейськими індивідуально, у залежності від конкретної ситуації», — каже Ярослав Шанько.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ. НОВИЙ ДЕНЬ

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину