Pik
Сьогодні, 24 Січня 2021
12.11.2018
1251
0

Без теплопостачання залишається 31 заклад освіти Херсона

Без теплопостачання залишається 31 заклад освіти Херсона

У Херсоні без теплопостачання залишається 31  заклад освіти  - проблема у тому, що Херсонська ТЕЦ не отримали ліміти на газ і не подає  теплоносії до будівель. Про це передає ПІК з посиланням на міське управління освіти. 

"Без теплопостачання залишаються навчальні заклади міста які обслуговуються вище зазначеним підприємством (школи: № 4, 7, 28, 29, 31, 32 (молодша школа), 33, 36, 48, 53, Фізико-технічний ліцей, Центр освіти молоді, спец. школа №1. Дитячі садки: №7, 8, 12, 23, 24, 27, 31, 34, 35, 56, 67, 73, 75, 85, 87. Заклади позашкільної освіти: Будинок дитячої творчості, Палац дітей та юнацтва, Центр позашкільної роботи)", - йдеться у повідомленні. 

Що рекомендує управління освіти керівникам навчальних закладів

У зв’язку з цим управління освіти Херсонської міської ради рекомендувало керівникам навчальних закладів скоротити уроки та встановити у навчальних аудиторіях обігрівачі. Шкільні комісії мають терміново провести перевірку стану електрообладнання у закладах. Учасники освітнього процесу у зв’язку з підключенням обігріваючих пристроїв повинні пройти цільовий інструктаж з пожежної безпеки. Діти які, на час відсутності теплопостачання, не відвідуватимуть вище вказані школи та садки вважатимуться відсутніми з поважних причин.

Директори закладів освіти та управління освіти Херсонської міської ради направили листи керівництву АТ «Херсонська ТЕЦ» з вимогою надати теплоносії навчальним закладам, тому що не мають боргів за теплопостачання перед підприємством.

АТ «Херсонська ТЕЦ» не отримала ліміти на газ через великі борги споживачів АТ «Херсонська ТЕЦ», тому не має змоги подати теплоносії до будівель, відзначається у повідомленні. 

Як раніше передавав ПІК, 14 та 15 листопада на Херсонщині прогнозують сніг.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину