Pik
Сьогодні, 19 Июля 2018
11.12.2017
448
0

Електронний реєстр потрібен з першого дня

Без електронного реєстру пацієнтів активно реформи не розпочинаємо - Ковтонюк

Без електронного реєстру пацієнтів реформи не розпочнуть. Про це на зустрічі з херсонськими журналістами заявив  Павло Ковтонюк, заступник міністра охорони здоров’я України, відповідаючи на запитання,  чи не призведе гонитва за кількістю прийнятих пацієнтів до приписок і мертвих душ, передає ПІК.

Читайте також: Госпітальні округи - менше політики, більше медицини

Ця зустріч відбулася  під час  прес-туру, що був організований Українським кризовим медіа-центром.

Проблема «мертвих душ» вирішуватиметься  через роботу з електронним реєстром пацієнтів, без якого ми реформу не починаємо - наша принципова позиція», - сказав заступник міністра.

Читайте також: Екстрена допомога - ризики, міфологія та логіка реформування 

Офіційно дата, коли реформа розпочнеться активно, ще не оголошена, відзначив заступник міністра. «У кінці грудня дату скажемо офіційно на Кабміні, зараз ми ще консультації ведемо, уточнюємо план», - пояснив він.

«Але до того часу має бути електронний реєстр. В електронному реєстрі ці приписки теж можливі, але в набагато менших процентах – буквально, ні рівні 5 -7 відсотків можна в електронний реєстр щось вносити і це можна легше перевіряти. В усіх країнах де є електронні реєстри, є приписки. Це скрізь є, але щоб вони не були масові, щоб не платили за набагато більшу кількість людей, ніж живе в нашій країні, що теж було за кордоном, наприклад, у Польщі, нам треба електронний реєстр з першого дня і ми обов’язково його запустимо», - каже Павло Ковтонюк.

 Читайте також: Як нас лікуватимуть – про гарантований пакет медпослуг  

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину