Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
19.02.2019
2340
0

Береза прокоментував повернення Мангера на роботу

Береза прокоментував повернення Мангера на роботу

Борислав Береза прокоментував повернення голови Херсонської облради Владислава Мангера на роботу: «інститут репутації» не працює взагалі.

Про таке заявив в ефірі «5 каналу» в програмі «Інформаційний вечір» народний депутат України, голова ТСК з розслідування нападів на громадських активістів Борислав Береза, передає ПІК.

«Згідно із законодавством України, поки людина не засуджена, вона може виконувати свої обов'язки. Тобто з точки зору законодавства нічого не порушено. Але є класична модель, яка виконується в Європі, в Канаді, в США, в Ізраїлі, в будь-яких цивілізованих країнах: якщо є резонансна справа і ця справа має відношення до суспільно значимої особи, зокрема політика, то він або сам відходить від виконання обов'язків або його відсторонюють. Питання в іншому – чому пан Мангер це не зробив? Це, мабуть, питання до нього, але те, що він не порушив жодного закону – так», – розповів Береза.

Як раніше передавав ПІК,  11 лютого голові Херсонської облради було оголошено підозру в організації вбивства Гандзюк.  15 лютого суд заарештував Мангера із правом внесення застави – 2 млн 497 тисяч гривень.   Владислав Мангер, який вийшов із СІЗО після того, як його адвокат вніс заставу 2,5 млн гривень, провів 18 лютого апаратну нараду в облраді

Катерину Гандзюк, в.о. керуючого справами виконкому Херсонської міськради,   облили кислотою у кінці липня  2018 року. Після нападу  2 серпня її перевезли із Херсона до Києва, де вона проходила лікування у Київському опіковому центрі,  і де померла 4 листопада.  СБУ відпрацьовує «лісову» версію у справі вбивства Катерини Гандзюк. 

Раніше Борислав Береза заявив: інформація, отримана ТСК в Херсоні, жахає

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину