Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
05.02.2019
2647
0

Батько Катерини Гандзюк: Дуже хочу, щоб ці фото бачили виродки-виконавці, замовники

Батько Катерини Гандзюк: Дуже хочу, щоб ці фото бачили виродки-виконавці, замовники

Батько Катерини Гандзюк - Віктор Гандзюк – опублікував у соцмережі Фейсбук фото, на яких видно, які  жахливі були  рани  на тілі його доньки після того, як її облили кислотою, передає ПІК. Ці фото знімали  для іноземних клінік.

«Кілька фотознімків з того тримісячного життя, повірте, не найстрашніших. Ми знімали їх для іноземних клінік, європейських, американських. Відсилали, але відповідь завжди була одна - досвіду лікування таких важких хімічних опіків не маємо.

Я дуже хочу, щоб ці фото бачили виродки-виконавці - і ті, що за ґратами, і ті , що під арештом в затишних домівках поруч з юними дружинами, літніми батьками, імпортними протезами. Бачили організатори, замовники, що нині тремтять за кордоном та у високих кабінетах.

Ще хочу, щоб їх побачили ті, хто фальсифікував та тормозив слідство, ті, хто робить це і сьогодні. Хоч різниці між всіма, кого перерахував, вже не бачу.

Хай подивиться ці фото генеральний прокурор. Хай їх бачить гарант та його ймовірна конкурентка. Катю не просто вбили. Катю катували дев‘яносто шість днів, жорстоко, щосекундно», - написав Віктор Гандзюк.

Нагадаємо, Катерину Гандзюк, в.о. керуючого справами виконкому Херсонської міськради,   облили кислотою у кінці липня  2018 року. Після нападу  2 серпня її перевезли із Херсона до Києва, де вона проходила лікування у Київському опіковому центрі,  і де померла 4 листопада.  

 

 

гандзюк

 

1

4

2

3

 

Читайте також: 

Голова Херсонської облради готовий піти у відставку через справу Гандзюк

Про членство, воші та політику – гучні заяви по справі Гандзюк на Херсонщині

У Херсонської влади знову запитали " Хто замовив Катю Гандзюк?" (відео)

Батько Катерини Гандзюк вражений цинічною поведінкою підозрюваних у вбивстві доньки

Розслідування вбивства Гандзюк: Ефективний саботаж. Хроніки

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину