Pik
Сьогодні, 26 Травня 2020
12.12.2018
1913
0

Батько і син з Херсона стали чемпіонами світу з карате в Японії

Батько і син з Херсона стали чемпіонами світу з карате в Японії

Два херсонця, батько і син, Микита і Костянтин Пешенко стали чемпіонами світу з карате в Осаці (Японія), повідомляє «Спорт для всіх», передає ПІК.

“З подробиць знаю, що Микита провів 5 поєдинків (у півфіналі повністю домінуючи перед японським бійцем)”, – поділився в Facebook тренер з кіокушин-карате Дмитро Білобров.

Він додав, що цей результат є наслідком титанічної праці тренера Сергія Всеволодова.

Також про херсонських спортсменів в соцмережі написав і ветеран АТО В’ячеслав Савченко:

“Свого часу я віддавав синів не на спорт, а “на тренера”, якому безмежно довіряв і якого поважав – Сергій Всеволодов. Приблизно в один час зі мною Костянтин Пешенко привів в секцію старшого сина Микиту – ровесника мого Ігоря і хлопчисько ріс у мене на очах: від змагання до змагання. На відміну від мене, Костя був з сином не тільки на турнірах, а й на тренуваннях, зборах – фактично жив з великою родиною каратистів і одного разу залишився в ній … почавши Шлях з нуля, з білого пояса на новенькому кімоно. Чудакуватість? Ні – одержимість! Класна така! …Було багато скептиків. І ще більше було причин та факторів: вік, багатодітна сім’я, нестабільність в бізнесі, травми … Але в активі була мрія, віра, неймовірна цілеспрямованість і Шихан Всеволодов за спиною. Зараз дивлячись на це фото – батька і сина, одночасно стали чемпіонами світу в Осаці, я розумію, що Херсонщина збагатилася ще на одну яскраву легенду”.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину