Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2019
03.08.2016
170
0

Батьківській комітет Скадовської школи №2 обурює ситуація з ремонтом покрівлі

Батьківській комітет Скадовської школи №2 обурює ситуація з ремонтом покрівлі

Батьківський комітет Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2, звернувся з відкритим зверненням до голови районної державної адміністрації Віктора Турика.

Батьків обурює ситуація у вирішенні питання щодо ремонту покрівлі Скадовської ЗОШ № 2, повідомляє Скадовська райгосадміністрація. 

На даний час гроші на проведення ремонтних робіт виділенні, проте роботи так і не почалися.

Віктор Турик повідомив, що ця проблема розглядалася на засіданнях колегії районної державної адміністрації та на засіданні обласної комісії з питанням підготовки до зими. Відмітив і незадовільну роботу начальника відділу освіти районної державної адміністрації та начальника комунальної установи «Скадовський районний центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти».

Також Віктор Турик запевнив, що відкрите звернення від батьківського комітету буде розглянуто на протязі 3-х днів та надана письмова відповідь.

«Питання підготовки навчальних закладів району до нового навчального року знаходиться під контролем керівництва обласної та районної державної адміністрації, щоденно здійснюється моніторинг вирішення цієї ситуації», - зазначає Турик.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину