Pik
Сьогодні, 28 Січня 2021
26.08.2020
1002
0

Батькам Руслана Сторчеуса вручили нагороду сина

Батькам Руслана Сторчеуса вручили нагороду сина

У Херсоні, на Алеї Героїв України, 25 серпня, батькам загиблого в Іловайську першого командира батальна "Херсон" Руслана Сторчеуса вручили нагороду сина.Церковну нагороду, медаль Святого Архистратига Михаїла за жертовність та любов до України, від імені Предстоятеля Церкви Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, вручив єпископ Херсонський і Таврійський Никодим.

Серед організаторів і присутніх на заході були настоятель храму цариці Олександри протоієрей Андрій Калита і актив храму, представники духовенства, волонтери, співслуживці Руслана, друзі, рідні, які після нагородження і спільної заупокійної молитви згадували подвиг і добрий приклад героя для сучасників і наступних поколінь.

У 2013-14 роках саме Руслан Сторчеус був серед тих, хто відіграв ключову роль у недопущенні в Херсоні сумнозвісної так званої «русской весны».

Він стояв у витоків самооборони в Херсоні, його організаторські здібності, наполегливість та взаємодія з однодумцями в Херсоні завадили спробам проросійських сил дестабілізувати Херсонщину.

Коли потім спалахнув Донбас, Руслан Сторчеус долучився до створення добровольчого батальйону спеціального призначення «Херсон», став його комбатом, і доклав чимало зусиль, щоб одіти, взути, підготувати хлопців до бойового зіткнення з ворогом.
Загинув Герой в місті Іловайськ, потрапивши у засідку. Тоді вбили й водія Олега Пешкова, з яким разом вони поспішали привезти хлопцям необхідні для оборони іловайського депо боєприпаси.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину