Pik
Сьогодні, 17 Июля 2019
06.12.2018
493
6

Бабін вважає, що Гордєєв не зрозумів сарказм

Бабін вважає, що Гордєєв не зрозумів сарказм

Колишній Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін  на службу у ЗСУ найближчим часом не збирається.  Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, вітаючи друзів з Днем Збройних Сил України, передає ПІК

«Я за фахом та досвідом не "збройник" (нещодавні припущення одної посадової особи щодо мого переходу до ЗСУ найближчим часом - списую на те що мій сарказм з окремих питань не завжди можна вірно зрозуміти, особливо коли людина перебуває на сильному морозі та ще без шапки)», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, коментуючи відставку Бабіна, сказав: «Ми з ним (з Бабіним – ПІК)  розмовляли, він сам мені сказав, що він написав уже давно заяву на звільнення за власним бажанням, і дивиться куди б йому піти у лави Збройних сил України».

Як раніше передавав ПІК, коментуючи свою відставку Борис Бабін заявив, що звільнився з посади за власним бажанням і у політичних процесах найближчі півроку участь не братиме. Він також підкреслив, що аналіз  його виступів та інтерв'ю в медіа дозволить неупередженому аналітику зробити усі висновки про причини його відставки самостійно.

Нагадаємо, Указом Президента України №405/2018 від 2 грудня 2018 року Бабіна Бориса Володимировича звільнили з посади Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим. Це сталося відразу після скандальної заяви Борислава Берези про ситуацію в області, де він цитував Бориса Бабіна.

Голова ТСК ВРУ Борислав Береза заявив, що, за свідченням Постійного представника президента України в АР Крим Бориса Бабіна, «є факти небезпеки у плані Нацбезпеки і всі ознаки загрози втрати національної державності. Пекло, пекло і ще раз пекло». 

Також нагадаємо що  30 листопада 2017 року Бабін був включений до складу колегії Херсонської ОДА, але  розпорядженням голови ОДА від 16 квітня 2018 року №284 його вивели зі складу колегії. 

Читайте також: Борис Бабін про воєнний стан та про про вільну економічну зону «Крим» 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину