Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
04.12.2018
308
0

Бабін прокоментував своє звільнення з посади Представника Президента України в АР Крим

Бабін прокоментував своє звільнення з посади Представника Президента України в АР Крим

Колишній Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін повідомив, що звільнився з посади за власним бажанням і у політичних процесах найближчі півроку участь не братиме. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук, передає ПІК.

«FAQ щодо мого звільнення. Так, це звільнення за власним бажанням, добровільне та усвідомлене, тобто - рішення за яке я готовий нести відповідальність як мінімум перед суспільством. Ні, мені не запропонували жодної посади на публічній службі, й надалі я займатимуся юридичною теорією та практикою, в принципі конструктивні пропозиції працевлаштування такого характеру розглядаю», - написав Бабін.

«У політичних процесах найближчі півроку участь не братиму, на виборах скоріш за усе проголосую за Петра Порошенка. Найближчі президентські чи парламентські вибори, до яких наразі слід реально готуватися суспільству, будуть у 2024 році, не раніше», - вважає Бабін.

«Єдиної причини для рішення звільнитися не мав, таких факторів багато, вони накопичувалися за 2018 рік», - відзначив Бабін.

«Шкодую про нереалізовані плани, але подальше перебування на посаді аж ніяк не призвело б до їх реалізації, скоріш навпаки. Всі деталі не розкажу точно, частину розкажу після скасування воєнного стану, частину - не раніше травня. Втім аналіз моїх виступів та інтерв'ю в медіа дозволить неупередженому аналітику зробити усі висновки самостійно», - написав Бабін.

Як раніше передавав ПІК, Указом Президента України №405/2018 від 2 грудня 2018 року Бабіна Бориса Володимировича звільнили з посади Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину