Pik
Сьогодні, 18 Февраля 2019
01.02.2019
460
0

Автошляхи між Маріуполем, Бердянськом та Херсоном збудують за допомоги ЄС?

Автошляхи між Маріуполем, Бердянськом та Херсоном збудують за допомоги ЄС?

У міністерстві інфраструктури акцентують увагу на важливості Азова і кажуть про плани з’єднати портові міста Маріуполь, Бердянськ з Херсоном побудованими за допомоги ЄС автошляхами.

Про це на прес-конференції заявив Міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт міністерства. 

«Я хотів би наголосити на важливості Азова. Ми не пробачимо росіянам ані окупації Криму, ані війни на Донбасі, ані смертей українців, ані захоплення наших моряків, - ми не простимо жодної копійки за втрачені вантажопотоки Маріуполя і Бердянська. Переконаний, що на додачу до «Азовського пакету» санкцій, які зараз готуються спільно з нашими західними партнерами, ми зможемо отримати допомогу з боку Єврокомісії. Саме цього тижня в Маріуполі і Бердянську перебуває Місія ЄС.», - сказав Омелян.

«Вважаємо, що за рахунок допомоги Європейського Союзу мають бути збудовані автошляхи, які поєднають Маріуполь, Бердянськ з Херсоном, таким чином ми продовжимо і поєднаємо всі наші морські порти з Go Highway і транспортним коридором до ЄС, а також мають бути інвестовані значні кошти в покращення залізничного сполучення на напрямку Маріуполя», - додав очільник Міністерства інфраструктури України.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину