Pik
Сьогодні, 04 серпень 2020
14.11.2018
1076
0

Автономне опалення у багатоповерхівках: що кажуть херсонські депутати

Автономне опалення у багатоповерхівках: що кажуть херсонські депутати

На позачерговій сесії Херсонської міської ради 13 листопада депутат Олег Романюк порушив питання підтримки містян, які хочуть перевести помешкання на автономне опалення – щоб не залежати від ТЕЦ, передає ПІК.

«До мене, як до депутата, приходять мешканці, які порушують питання про автономне опалення. Ми постійно є заручниками того, що у нас у місті для фізичних осіб і підприємців дуже важко зробити автономне опалення, відрізатися від ТЕЦ. Піднімають питання, коли цілі будинки хочуть відключитися від опалення. Візьміть подивіться приклад - Марганець і Нікополь. Ці два міста взагалі відмовились від ТЕЦ, вони роблять автономне опалення, дали громадянам можливість це зробити і міська рада на місцях фінансує, замість того, щоб ремонтувати систему опалення у будинку, цими ж грошима допомагає людям встановити автономне опалення. Тому я хотів би, що ми на це увагу звернули, для того, щоб людям допомогти все-таки людям зробити автономне опалення. Якщо більшість мешканців у будинку хочуть це зробити, то треба надати їм допомогу», - відзначив Романюк.

«Тільки будинками», - зауважив після виступу депутата міський голова Володимир Миколаєнко.

 Як раніше передавав ПІК, у херсонській мерії замислились над тим, щоб надати право мешканцям міста, через ситуацію з Херсонською ТЕЦ, встановлювати автономне опалення в багатоквартирних житлових будинках.

Читайте також: 

Як собака на сіні: Херсон у заручниках ТЕЦ

Гройсман пропонує міським радам забрати ТЕЦ у власність

Тепло у квартирах буде за три-чотири дні – Адамчик (відео)

Централізоване теплопостачання у невеликих містах себе вичерпало

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину