Pik
Сьогодні, 22 Февраля 2019
25.01.2019
573
0

Автомобіль для Новомиколаївки Скадовська райрада не крала - Короленко

Автомобіль для Новомиколаївки Скадовська райрада не крала - Короленко

У департаменті охорони здоров’я ОДА заспокоюють: медичне авто, яке було придбане для Новомиколаївки, Скадовська райрада не крала, як про це повідомили у соцмережі та у ЗМІ.

Про це ПІК розповів Директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко.

«Є наказ Мінрегіону, де розписані автомобілі для амбулаторій, що вони для них купуються. Але якщо амбулаторія не є окремою юридичною особою, вона не може поставити на баланс собі авто. У даному разі вона (амбулаторія – ред.) є структурним підрозділом КЗ «Скадовський центр ПМСД (первинної медико-санітарної допомоги – ред.)». Власник у них районна рада, тому, правильно - районна рада приймає на баланс центру ПМСД із передачею автомобіля на обслуговування ново миколаївського населення і лазурнянського. Це що стосується Скадовського району. Тому все зроблено правильно (рішення Скадовської райради – ред.)», - каже Короленко.

Інша справа, каже директор департаменту, якщо амбулаторія є окремою юридичною особою. «Якщо амбулаторія є окремою юридичною особою, то вона приймає відразу собі на баланс. Тому Скадовська райрада вчинила все по закону,- каже Короленко. – От у нас є Кочубеївська ОТГ, вона є окремою юридичною особою, тому автомобіль заходить відразу їй».

Він також вважає, що немає небезпеки, що поставлене на облік авто можуть забрати у Новомиколаївки – адже передбачене його цільове використання.

 Нагадаємо, у соцмережах з'явилась інформація про те, що один з автомобілів, який урочисто передавали на площі Свободи 28 грудня  і який був придбаний для Новомиколаївки Скадовського району,  так і не потрапив до власників - депутати райради  проголосували за рішення, яким прийняли у районну власність це авто. 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину