Pik
Сьогодні, 04 Июля 2020
27.11.2019
481
0

Автобуси легальних пасажирських перевізників планують маркувати QR-кодами

Автобуси легальних пасажирських перевізників планують маркувати QR-кодами

У Херсонській області автобуси внутрішньообласних перевезень, які працюють легально, планують маркувати QR-кодами. Про це під час засідання Громадської ради повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Він зазначив, що робота щодо запровадження маркування автобусів легальних фірм перевізників вже розпочата. Зокрема, вже проведено попередні переговори з комерційною структурою, яка має широку мережу по всій Україні. Розміщення QR-кодів має стати додатковою умовою до проведення конкурсу перевізників на маршрут.

За словами Вадима Чабана, подібне маркування дозволить пасажирам, в першу чергу, візуально відрізнити легального перевізника від нелегального, а за необхідності – здійснити безготівковий розрахунок за проїзд за допомогою смартфона.

Запровадити розміщення QR-коду на автобусах внутрішньообласних перевізників можливо після отримання згоди Міністерства юстиції на оновлення умов конкурсів на маршрути та проведення переговорів із перевізниками.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину