Pik
Сьогодні, 09 Грудня 2019
27.11.2019
239
0

Автобуси легальних пасажирських перевізників планують маркувати QR-кодами

Автобуси легальних пасажирських перевізників планують маркувати QR-кодами

У Херсонській області автобуси внутрішньообласних перевезень, які працюють легально, планують маркувати QR-кодами. Про це під час засідання Громадської ради повідомив заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Він зазначив, що робота щодо запровадження маркування автобусів легальних фірм перевізників вже розпочата. Зокрема, вже проведено попередні переговори з комерційною структурою, яка має широку мережу по всій Україні. Розміщення QR-кодів має стати додатковою умовою до проведення конкурсу перевізників на маршрут.

За словами Вадима Чабана, подібне маркування дозволить пасажирам, в першу чергу, візуально відрізнити легального перевізника від нелегального, а за необхідності – здійснити безготівковий розрахунок за проїзд за допомогою смартфона.

Запровадити розміщення QR-коду на автобусах внутрішньообласних перевізників можливо після отримання згоди Міністерства юстиції на оновлення умов конкурсів на маршрути та проведення переговорів із перевізниками.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину