Pik
Сьогодні, 24 Июля 2019
23.01.2019
299
0

Аудитори захищають державні інтереси у бюджетній сфері

Аудитори захищають державні інтереси у бюджетній сфері

У 2018 році юридичні заходи державних аудиторів реалізовано виключно у площині правильного застосування, неухильного дотримання вимог чинного законодавства, інших нормативних актів у бюджетній сфері, повідомляє прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області, передає ПІК.

За недотримання законодавства до адміністративної відповідальності притягнуто 94 посадових осіб, 13 – до дисциплінарної та матеріальної. Чотирьох осіб звільнено з посад.

Зокрема, аудитори ініціювали 11 позовів перед органами прокуратури на суму понад 5,4 млн грн. Водночас на виконанні у Державній виконавчій службі України перебуває виконавчих листів на суму 645,7 тис. грн, пред’явлених протягом останніх років.

Матеріали 42 ревізій передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами розгляду переданих матеріалів розпочато 18 досудових розслідувань. Правоохоронним органам передано 9 інформацій про результати аудитів.

За порушення вимог бюджетного законодавства Управлінням застосовано адміністративні стягнення за результатами контрольних заходів. При цьому винними посадовцями сплачено добровільно штрафів загалом на десятки тисяч гривень.

Крім того, подано в інтересах держави позови до Окружного адміністративного та Господарського судів.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 4,5  млн грн.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину