Pik
Сьогодні, 10 серпень 2020
07.10.2019
369
0

Аудит виявив 217 порушень земельного законодавства

Аудит виявив 217 порушень земельного законодавства

Про це під час селекторної наради повідомив перший заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, звітуючи про результати проведення аудиту використання земель державної та комунальної власності на території Херсонської області,- за інформацією пресслужби ОДА передає ПІК.

За його словами, найбільше порушень виявлено у Чаплинському районі, де загальна площа використання земельних ділянок не за призначенням становить 3643,5 га.

З метою протидії незаконному заволодінню землями сільськогосподарського та рекреаційного призначення органами прокуратури Херсонської області протягом III кварталу заявлено 20 позовів на суму 37 млн грн.

Крім того, Дмитро Бутрій повідомив, що на території області обліковується 217 вільних земельних ділянок державної та комунальної власності, які надалі можуть використовуватися для реалізації інвестиційних проєктів.

Під час засідання Юрій Гусєв доручив Департаменту інвестиційної та промислової політики ОДА опрацювати та підготувати до інвестиційного форуму “Таврійські горизонти”, проведення якого планується 15 листопада, ті земельні ділянки, які будуть привабливими інвесторам для створення нових робочих місць на Херсонщині.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину