Pik
Сьогодні, 25 Січня 2021
17.08.2017
733
0

Атестація херсонських депутатів: є перші штрафники та взірець

Атестація херсонських депутатів: є перші штрафники та взірець

Вчора, 16 серпня, громадські активісти в рамках атестації депутатів Херсонської міської ради перевірили те, як депутати приймають своїх виборців, передає ПІК.

Під час перевірки у громадських активістів виникли питання до деяких депутатів, на які тільки вони можуть відповісти.

Читайте також: Як будуть оцінювати роботу депутатів Херсонської міськради

«Наприклад, місце прийому Станіслава Лисюка із Опозиційного Блоку ( відвідав особисто) вказане за адресою вул. Лавреньова 7. І більше ніяких додаткових даних. Двічі обійшов вказаний будинок, але так і не зрозумів, де проходить прийом. У будівлі є магазин, пункт продажу питної води, перукарня, пункт прийому оплати комунальних послуг ( був закритий), приміщення ОСББ (також зачинено), навіть кабінет нотаріусу є. І жодного натяку на депутатський прийом», - розповів координатор Громадської ради при Херсонському міському голові Олександр Мошнягул.

Також він зазначив, що його колега не знайшла те місце, де приймає своїх виборців Єгор Устинов:

- Моя колега намагалася відвідати Єгора Устинова ( на міському сайті прийом значиться за адресою Дорофеєва 14а). Будинок з саме такою адресою вона не знайшла, але поряд з номером 14 розташована невелика будівля з табличкою «Приймальня депутата обласної ради Василя Федіна».
Можна було б припустити, що Єгор Олександрович саме тут і приймає, все-таки однопартійці, але будівля була зачинена.

У зв’язку з цим Олександр Мошнягул звернувся до Устинова та Федіна з питанням, де вони приймаються своїх виборців.

Проте знайшовся депутат, який дійсно приймає своїх виборців у визначений час та місці. Ним виявився депутат-свободівець Олександр Ложичев.

Про уважного до своїх виборців депутата на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомив Дементій Бєлий, керівник ХОО КВУ. 

За його словами,  підійшовши до місця, де проводився прийом Ложичева, він побачив значну чергу. На питання у громадянки, як вона дізналася про прийом до депутата, Дементію Бєлому відповіли: «об’ява висить на зупинці».

Він також зазначив, що сьогодні із 4-ьох депутатів, які мали вести прийом виборців у Херсоні за офіційним графіком, приймав тільки один – Олександр Ложичев. 

«Зазначу, що прийом йшов у школі, а не по місцю роботи депутата. Тобто, йому довелося ПРИЇХАТИ до виборців. І це поки що єдиний випадок у Херсоні, зафіксований нами в серпні. Коли депутат – до виборців», - підсумував Дементій Бєлий.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину