Pik
Сьогодні, 26 Січня 2021
14.09.2019
1885
0

«Арнаутські зорі» частували херсонців комишанськими варениками

«Арнаутські зорі» частували херсонців комишанськими варениками

Святкування Дня народження Херсона було особливо символічним саме в історичній частині міста. Біля драмтеатру розташувалися сільгоспвиробники зі своїми «частуваннями» для херсонців. Вулиця Суворова стала центром для українського співу, козаків з Чорнобаївки та чарівних арнауткок з Комишан.

Особливо слід зауважити про Комишани, які 21 вересня святкуватимуть свій день народження. Місцеві комишанці гордовито називають себе арнаутами, про поселення яких відомо ще з 1795 року. Тут не жили кріпаки, це поселення вільних хліборобів та майстрів. До речі, Комишанами селище стало лише після Другої світової, а старожили так і продовжують називати себе арнаутами, за первісною назвою селища – Арнаутка.

Олександр Фатєєв, селищний голова Комишан та член виконкому Мамедов Садіяр зустрілися на святкових заходах до Дня міста. Дивували гостей запальні арнаутки, які і варениками годували, і співом народним чарували Херсон та херсонців. Тисли руки, віталися, обіймалися і говорили про історію Херсонщини та її можливості. Про людей, які вміють і відпочивати, і працювати, і талантами прославляти рідний край.

 


Садіяр Мамедов, член Херсонського міського виконкому:
«Люди в нас особливі, люди щирі і працьовиті та до свят гостинні. І так багато ще потрібно зробити для того, щоб були щасливі. Щастя, коли в кожному місті, селищі є керівники, яких поважають, які живуть потребами своїх громад. З повагою ставлюся до Комишанського селищного голови Олександра Борисовича Фатєєва, бо знаю скільки сил він віддає рідним Комишанам, як пишається своїми арнаутчанами, і вважаю добре було б, якби в кожному селі, селищі, місті були такі «Фатєєви». Зараз головне для Комишанської селищної ради таки збудувати школу, яка дуже потрібна. Все що в моїх силах – будемо робити, щоб цей проєкт реалізувати».

Тож, Херсон, з Днем народження, а естафету днів народжень передаємо Комишанам.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину