Pik
Сьогодні, 20 Июля 2018
08.12.2017
454
0

Конкурсний комітет визначить до 6 найкращих ескізів

Арабатська Стрілка отримає логотип та слоган – розпочато он-лайн голосування

Он-лайн голосування за кращі ескізи логотипів та проектів слоганів Арабатської Стрілки триватиме до до 12.00 години 18 грудня 2017 року.

Про це передає ПІК з посиланням на сайт Щасливцевської сільської  раду. 

«Розпочато он-лайн голосування за кращі ескізи логотипів та проектів слоганів Арабатської стрілки

Для визначення оцінки громадськості, Щасливцевська сільська рада запрошує вас взяти участь в оцінюванні конкурсних робіт, що надійшли на Відкритий творчий конкурс на визначення ескізу логотипу і проекту слогану Арабатської стрілки», - йдеться у повідомленні.

Висловити свою думку можна, проголосувавши  он-лайн до 12.00 години 18 грудня 2017 року. Після зазначеного часу голосування буде припинено.

Конкурсні роботи будуть оцінюватися Конкурсним комітетом на їх відповідність до вимог та критеріїв «Положення про порядок проведення відкритого творчого конкурсу на визначення ескізу логотипу і проекту слогану Арабатської стрілки та порядку визначення логотипу та слогану Арабатської стрілки», та з урахуванням громадської думки.

Конкурсним комітетом будуть визначені до 6 найкращих ескізів логотипів та проектів слоганів. Результати конкурсу будуть оприлюднені на офіційному сайті Щасливцевської сільської ради. 

Голосувати можна тут

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину