Pik
Сьогодні, 09 Квітня 2020
02.05.2018
1146
0

Арабатська Стрілка – туристичний сезон відкрито

Арабатська Стрілка – туристичний сезон відкрито

1 травня Щасливцевська сільська рада презентувала туристичний потенціал Арабатської Стрілки на відкритті туристичного сезону Херсонщини на Кам’янській Січі, передає ПІК з посиланням на офіційний сайт Щасливцевської сільської ради. 

Святкування 309-ї річниці Кам’янської Січі ознаменувалося відкриттям туристичного сезону на Херсонщині. Разом з іншими районами та громадами області, взяла участь у туристичному фестивалі і делегація від Щасливцевської сільської ради, яка презентувала туристичні можливості Арабатської Стрілки.

3

Крім морського відпочинку, були представлені оздоровчі потенціали Генічеського озера («Рожевого»), солей Сивашу, термальних джерел. Більше десятка баз відпочинку та приватних готелів надали свої візитівки з пропозиціями розміщення у курортний сезон.

Презентували  також активний відпочинок, зокрема, кайт- та віндсерфінг. Всі бажаючи мали унікальну змогу сфотографуватися на дошці з парусом, які було експоновано засновником «Екстримаринклубу», досвідченим серфінгістом Олександром Родіоновим, та дізнатися від нього про нюанси водного спорту.

1
Сферу дозвілля представили дельфінарій «Оскар» та аквапарк «Оазіс», які надали квитки на безкоштовне одноразове відвідування їх закладів. Квитки було розіграно серед відвідувачів під час безкоштовної лотереї. 

7
Своєрідною музичною візитівкою Арабатської Стрілки вже стали барабанщики. Ансамбль Щасливцевського БК «Атеш» як завжди вражав своєю грою на барабанах та збирав багато оплесків, викликаючи зацікавленість до нашого регіону.

Сільська рада висловлює подяку керівнику ансамблю Рамазану Куртбедінову та юним барабанщикам, а також художнім керівникам Щасливцевського БК Азізу та Сусанні Сєітвелієвим за участь у цьому заході.

4

5

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину