Pik
Сьогодні, 21 Січня 2021
Гаряча новина
05.11.2017
1245
0

Шадрін намагається здійснити переворот

Апетити Шадріна вже дорого коштують Мангеру

На 10 листопада призначено пленарне засідання сесії Херсонської облради. Зазвичай перед цим проходять засідання постійних депутатських комісій. Вперше за багато часу не відбулося засідання комунальної комісії. Бо у декого є бажання зробити в ній переворот, передає ПІК.

Депутати відмовились розглядати зміщення Рожкова

Не секрет, що більшість питань, які розглядатиме сесія - це питання комунальної власності, тобто конкурси на право оренди, продовження договорів, стан справ у закладах, засновником яких є облрада, робота комунальних підприємств... Зважаючи на це, комісія з питань комунальної власності збирається кілька разів до сесії. Але зараз щось пішло не так...

Якщо брати хронологію, то у оголошенні про засідання комісії повідомлялося, що депутати зберуться 1 листопада. Всім членам комісії розіслали матеріали, більшість повідомили, що будуть на комісії. Проте засідання не відбулося. Як з’ясувалося, частина депутатів не схотіли брати участь у черговій інтризі депутата від Самопомочі Володимира Шадріна.

Після спілкування з депутатами стало зрозуміло: у Шадріна є бажання усунути Юрія Рожкова з посади голови комісії. На засіданні таку пропозицію мав озвучити однопартієць Шадріна - депутат Юрій Ромаскевич, який є членом комунальної комісії.

Чому Рожков заважає Шадріну

Бажання Шадріна зрозуміло. Саме завдяки позиції голови комісії Юрія Рожкова широкого розголосу зазнали питання, які проштовхував Шадрін.

Йдеться про конкурс на оренду приміщення в Палаці молоді для громадської організації ПРАЙД, яку очолює Шадрін. Досі триває конфлікт з цирковою студією Джин Рох, яка виграла у ПРАЙДа конкурс на право оренду, натомість договір зі студією так і не укладений, бо приміщення займає організація депутата.

Триває конфлікт з клубом Шторм, на приміщення якого Шадрін теж поклав око.

Читайте також: Бути чи не бути – в облраді хочуть заробити на дітях

Читайте також: Що встиг голова облради за рік

Читайте також: Мангера закликають працювати без договорняків

Відбуваються судові засідання та конфлікти навколо Вищого училища фізичної культури, куди голова облради Владислав Мангер був вимушений призначити пана Суха, щоб вгодити Шадріну та не втратити голоси Самопомочі в облраді. Перелік можна продовжувати.
 

Не можна сказати, що існує конфлікт Рожков - Шадрін, бо у комісії є й інші депутати, які мають позицію не на користь оборудок Шадріна. Але зрозуміло, що від керівника, який головує на комісії, багато залежить. Шадріну це не подобається. Він бачить на цій посаді слухняного Ромаскевича, але розуміє, що підтримки ця кандидатура не набере.

Шадрін маніпулює Мангером, але вже набрид своїми іграми депутатам

Задля того, щоб скинути Рожкова, Шадрін робить вигляд, що дбає про інтереси фракції Батьківщини, яку до обрання головою облради очолював Мангер. Мовляв, погано, що представник Батьківщини не очолює жодної комісії і саме виходячи з цього Шадрін пропонує Мангеру змістити Рожкова на користь депутата Василя Борисова.

Звичайно, що члени комунальної комісії все це знають та бачать. Своє відношення до таких інтриг Шадріна вони й продемонстрували 1 листопада, відмовившись приходити на комісію. Мангеру такий розкол, який вчиняє Шадрін, зовсім не потрібен. Так можна й більшість втратити.

Читайте також: Напружений робочий тиждень в облраді

Наступне засідання комісії призначено на 6 листопада. Напевне, буде спроба прибрати Рожкова. Цікаво буде почути, як Ромаскевич чи інший депутат, якого підбурить Шадрін, буде пояснювати причини зняття Рожкова. Як відомо, це один з небагатьох депутатів облради, який дійсно працює і як депутат на окрузі, і як голова комісії по всій області, вивчаючи роботу та допомагаючи власними фінансами комунальним закладам та підприємствам.

Наталя Войтченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину