Pik
Сьогодні, 22 Октября 2018
02.10.2018
268
0

Апеляційний суд області справи не розглядає – їх передають новоутвореному суду

Апеляційний суд області справи не розглядає – їх передають новоутвореному суду

Апеляційний суд Херсонської області сьогодні не розглядає справ, їх передають новоутвореному (відповідно до Указу Президента України від 28 вересня №297/2018) Херсонському апеляційному суду. Про це ПІК повідомила прес-секретар Апеляційного суду Херсонської області Ірина Легка.

«Уся інформація з приводу подальшого режиму роботи і призначення справ буде на сайті. Учасникам і відвідувачам буде окремо повідомлено про наступні дати і час проведення справ, тому що зараз, у зв’язку з переведенням суддів до новоутвореного суду, відбуваються заходи щодо передачі справ до нового суду», - сказала Ірина Легка.

Сьогодні, 2 жовтня, в Херсонському апеляційному суді мали розглядати скаргу  про продовження строку тримання під вартою керівника РИА-Новости Кирила Вишинського.

Як написав у Фейсбук адвокат Вишинського Андрій Доманський, у зв'язку з ліквідацією Апеляційних судів, апеляційна скарга на визначення слідчого судді про продовження строку тримання під вартою Кирила Вишинського сьогодні розглядається не буде

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину