Pik
Сьогодні, 02 Червеня 2020
Гаряча новина
24.01.2018
1370
0

Черговий суд по справі з "будинком Костяка"

Антонівські активісти продовжують воювати проти «будинка Костяка»

25 січня у Херсонському міському суді о 13:00 відбудеться судовий розгляд справи за позовом ГО «Антонівська хвиля» до Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Херсонської міської ради щодо скасування державної реєстрації декларацій про початок та готовність об’єкту, наданих сім’ї екс-губернатора Херсонщини Миколи Костяка, передає ПІК.

Про це з посиланням на відомості порталу «Судова влада» повідомила активістка Ганна Зарудня на своїй сторінці у Фейсбук. Вона закликала небайдужих херсонців прийти на судове засідання.

Розгляд цієї справи мав розпочатися 12 грудня 2017 року. Представники ГО "Антонівська Хвиля" прийшли до суду, а відповідач не з'явився. Тож, незважаючи на присутність адвоката відповідача, суддя вирішила перенести засідання на січень 2018 року.

За словами Ганни Зарудньої, вказані декларації було надано протизаконно в противагу результатам експертиз Державних інспекцій та рішенням Херсонського адміністративного суду та Одеського апеляційного адміністративного суду.

Нагадаємо, скандал навколо незаконного будівництва маєтку на березі Дніпра у Антонівці триває з 2006 року. Кримінальне впровадження було відкрито лише у 2015 році.

За час боротьби з самовільним будівництвом активісти «Антонівської хвилі» виходили на акції протесту, позивалися до суду. Їм вдалося добитися визнання незаконним захоплення прибережної смуги. Громадськість намагалася знести паркан навколо «будинку Костяка».

О 2016 році тодішній прокурор області Сергій Ромась повідомив, що прокуратурою заявлено позов про визнання недійсними рішення сесії Антонівської селищної ради про надання у власність земельної ділянки та знесення самочинно збудованого житлового будинку в межах прибережної захисної смуги.

Подробиці справи з «будинком Костяка» можна дізнатися з публікації сайта Вгору.

костяка

 

Фото зі сторінки Ганни Зарудньої

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину