Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
10.06.2016
2573
0

Андрію Путілову і Сергію Максименко вручили Подяки від волонтерів

Андрію Путілову і Сергію Максименко вручили Подяки від волонтерів

Сьогодні на сесії Херсонської обласної ради голові облради Андрію Путілову та депутату обласної ради Сергію Максименко вручили подяки від ГО "Волонтер" у Генічеському районі за допомогу нашим захисникам.

"Це мало хто знає, але в окопах, бліндажах, на найдальших постах серед звичайних волонтерів можна зустріти і керівників різних рівнів, губернаторів, народних депутатів. Андрій Станіславович Путілов в статусі державного чиновника багато робить на благо суспільства і сприймає свою роботу як почесний обов'язок. Я маю честь висловити Вам вдячність саме як волонтеру. За ту неоціненну допомогу, яку надаєте особисто ви і ваша сім'я. Своїм прикладом Ви багатьом людям вселяєте впевненість, що вони на правильному шляху.", - сказав, вручаючи подяку Андрію Путілову представник громадської організації Василь Доган.

"3 березня 2014 роки мені випала честь познайомитися з людиною доброї душі, справжнім патріотом України. Коли я називаю його ім'я солдатам і офіцерам, теплішають їх серця, на обличчях з'являється посмішка і звучать слова подяки. Захисники нашої країни від російської агресії, знають, що з такими патріотами, як Сергій Іванович Максименко, Україну не зламати", - відзначив Василь Доган, вручаюсь подяку Сергію Максименко, який допомогає бійцям продуктами, в ремонті техніки. 

Також Сергію Максименко він вручив орден "Бойовий волонтер України"- за волонтерську діяльність у зоні бойових дій.

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину