Pik
Сьогодні, 15 Вересня 2019
26.02.2019
435
0

Андрія Наливайка, який облив водою мера Херсона, чекає «розбір польотів» на роботі

Андрія Наливайка, який облив водою мера Херсона, чекає «розбір польотів» на роботі

Андрій Наливайко, який 25 лютого облив водою міського голову Херсона, знаходився у час, коли трапився інцидент, у відпустці.

Про це ПІК повідомив Юрій Попутько, директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА .

«У зв’язку з подіями, що відбулись 25 лютого 2019 року під час чергової сесії Херсонської міської ради та неоднозначних публікацій, коментарів у соціальній мережі Facebook, хочу повідомити, що Наливайко Андрій Віталійович, який працює на посаді головного спеціаліста відділу економіки природокористування, моніторингу та зв’язків з громадськістю управління заповідної справи, земельних ресурсів та економіки природокористування Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації з 21 лютого 2019 року перебуває у відпустці, підставою про надання, якої була його письмова заява», - повідомив Попутько.

Проте він зазначив, що вбачає у діях свого підлеглого порушення етики державного службовця. На даний час розпочати дисциплінарне провадження щодо Неливайка не можна – бо той у відпустці.

Після завершення відпустки та надходження до Департаменту відповідних матеріалів про притягнення Андрія Наливайка до адміністративної відповідальності, буде розглянуто питання про притягнення його до дисциплінарної відповідальності, відзначив директор департаменту.

Нагадаємо, у Херсоні 25 лютого міського голову облили водою під час акції протесту. Херсонці зібрались у міській раді, щоб виступити проти перейменування вулиці Лютеранська на Гандзюк. Пізніше у поліції повідомили, що кваліфікували дії Наливайка  як дрібне хуліганство. Складені адмінматеріали будут скеровані до суду. 

Андрію Наливайку  може загрожувати покарання у вигляді штрафу в розмірі від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправних робіт на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративного арешту на строк до п'ятнадцяти діб. 

 

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину