Pik
Сьогодні, 19 Січня 2021
30.04.2016
365
0

Андрій Путілов: Завдання всіх гілок влади - підтримка учасників АТО та їх родин

Андрій Путілов: Завдання всіх гілок влади - підтримка учасників АТО та їх родин

Вчора відбулась зустріч суддів Апеляційного суду Херсонської області із представниками громадських організацій, які опікуються питаннями військовослужбовців - учасників АТО та їх родин, демобілізованих військових, родин загиблих. Взяв участь у зустрічі голова облради Андрій Путілов.

Про це обласна рада повідомляє на своїй сторінці в фейсбук.

"Завдання всіх гілок влади - підтримка учасників АТО. Тих людей, завдяки яким на Херсонщині збережено мир. Наше завдання - забезпечити наших захисників всім необхідним, зробити так, щоб у них був надійний тил вдома, щоб коли вони поверталися на Херсонщину після демобілізації, то на них чекала робота, увага громади. Для діалогу з нашими воїнами ми залучаємо демобілізованих військовослужбовців, які, як ніхто інший, знають про проблеми, розмовляють з хлопцями, що повернулися з передової, однією мовою», - каже голова обласної ради.

Підтримує обласна влада та співпрацює з організацією «Товариство воїнів - учасників, ветеранів АТО на Сході України».

Загалом в області - 3077 учасників бойових дій в зоні АТО, 24 інваліди війни в зоні АТО.

Особлива увага - дітям учасників АТО та сім'ям загиблих (таких родин на Херсонщині 94). Для цього було створене комунальне підприємство «Оберіг», яке очолила дружина загиблого Героя Вікторія Вагнєр. Колектив підприємства об'єднує родини полеглих Героїв.

Також в області створений Центр допомоги учасникам АТО, в який увійшли не чиновники, а активні волонтери. Такі центри створені в усіх районах області, вони допомагають у вирішенні побутових, психологічних проблем воїнів. Величезну роботу виконує Координаційний центр допомоги, що створений виключно громадськістю. «Саме завдяки цьому Центру в свій час були одягнені та споряджені наші військові», - відзначає голова облради. Величезну роботу проводить Центр правової консультації та інформації, що надає юридичну допомогу військовим.

Олександр Коровайко, голова Апеляційного суду Херсонської області відзначив, що судді приймають незалежні рішення. Проте вони готові максимально співпрацювати з громадськістю, надаючи методичну допомогу громадським організаціям, що опікуються воїнами АТО та членами їх родин.

Учасники зустрічі мали можливість поставити запитання суддям, отримати консультації . Питання, які хвилювали учасників, стосувались надання одноразової допомоги членам сімей загиблих у зоні АТО, отримання земельних ділянок та вторинної правової допомоги

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину