Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
17.06.2016
348
0

Андрій Путілов: В Шуменському мікрорайоні багато зроблено та ще чимало попереду

Андрій Путілов: В Шуменському мікрорайоні багато зроблено та ще чимало попереду

Голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов поспілкувався з жителями Шуменського мікрорайону. Він розповів, що вже зроблено його командою для мікрорайону та про подальші плани.

Так, капітально відремонтували приміщення і замінили 102 вікна в 55 школі. В 51 школі зробили зелену огорожу, поповнили шкільну бібліотеку та виготовили бібліотечні стійки. У 8 школі капітально відремонтували фасад будівлі, замінили 40 вікон, обновили огорожу навколо школи, замінили асфальтне покриття.

В дитячому садочку №40 відремонтували їдальню й харчоблок. На кухні дитсадка з'явилося обладнання для протирання овочів для маленьких діточок.

Також встановили 4 дитячих, 2 спортивних майданчики та футбольне поле. Запрацювали ліфти у будинку за адресою проспект Кирила та Мефодія, 19.

Команди зі шкіл Шуменського мікрорайону на протязі трьох років брали участь у футбольних змаганнях за Кубок Андрія Путілова. Переможці безкоштовно відпочивали у дитячому таборі на березі моря.

Окрім того, команда постійно опікується ветеранами, багатодітними родинами. Наприклад, безкоштовно харчуються у їдальні 1 гімназії 6 дітей із багатодітних родин.

"Та попереду ще чимало важливих проектів, які ми реалізуємо для вас", - каже голова обласної ради

Це й реконструкція стадіону в Шуменському мікрорайоні. Зроблять у 55 школі сходи.

Вирішать багаторічну проблему місцевих жителів - внутрішньо дворові проїзди, які усіяні ямами. Відремонтують й покрівлі, стики у багатоповерхових будинках, сприятимуть створенню ОСББ. Зроблять також освітлення, пообіцяв Андрій Путілов.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину