Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
05.07.2016
116
0

Андрій Путілов: якісний ремонт дороги залежить від кожного

Андрій Путілов: якісний ремонт дороги залежить від кожного

Сьогодні розпочався ремонт дороги між Комашанами та Білозеркою.

Як наголосив під час інспектування ремонту голова обласної ради Андрій Путілов, в руках кожного жителя Херсонщини контролювати, аби дорогу робили якісно і в подальшому вона не знищувалася вантажівками.

«Я звертаюсь до усієї громади Білозерського району, Камишан, контролюйте ремонт дороги. Техніка буде працювати майже цілодобово, приходьте, дивіться якість ремонту», - говорить голова обласної ради.

До того ж, підкреслює Андрій Путілов, важливо не допустити знищення вже відремонтованої дороги вантажним транспортом. Адже в неї вкладаються немаленькі кошти.

«Важливо, щоб кожен житель Херсонщині розумів, цю дорогу ремонтують для них і до її збереження не потрібно бути байдужим. Ми будемо домовлятимемося з елеваторами. Але важлива й громадська відповідальність, щоб водії вантажівок самі розуміли, дороги громади знищувати не можна» , - говорить Андрій Путілов.

На цьому акцентує й очільник Херсонщини Андрій Гордєєв. Він також закликає усіх перевіряти якість ремонту і про всі халтури сигналізувати.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину