Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
06.08.2016
153
0

Андрій Гордєєв: Влада повинна співпрацювати з промисловими підприємствами

Андрій Гордєєв: Влада повинна співпрацювати з промисловими підприємствами

Вчора,очільник Херсонщини Андрій Гордєєв провів прес-конференцію «100 днів діяльності Херсонської ОДА»

Так, він звернув увагу на важливість сприяння керівництва облдержадміністрації у роботі промислових підприємств області. Це потрібно, аби особисто бачити рівень виробництва й можливості підприємства.

Саме тому Андрій Гордєєв зі своїми заступниками започаткували інспекцію усіх промислових підприємств Херсонщини, бо, як зазначають керівники підприємств області, востаннє такі перевірки проводилися ще за часів Радянського Союзу, коли була планова економіка, повідомляє прес-служба ХОДА.

«Я вважаю, що обласна державна адміністрація повинна постійно слідкувати за роботою тих підприємств, які дійсно працюють, щоб допомагати їм. Адже саме вони утворюють наші ВВП, зарплати, податки в бюджет, за які утримуються наші дитячі садочки, школи і, власне, наша адміністрація», - пояснив Андрій Гордєєв.

Він звернув увагу, що саме відповідно до роботи облдержадміністрації та взаємодії з підприємствами області зростатимуть показники виробництва, обсяги машинобудування й індекс будівельної активності в регіоні, тому що саме будівництво - локомотив для зростання економіки в цілому.

Доречі, очільник області також зазначив, що облдержадміністрація уклала Меморандуми про співпрацю з перспективними промисловими підприємствами для збільшення обсягу виробництва, збільшення кількості робочих місць та покращення інвестиційного клімату в Херсонській області.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину